Mejdan roku v Prachaticích

Připravte se na nezapomenutelnou noc plnou tance a hitů, které formovaly hudební scénu 90. let a přijďte 7. května 2024 do Kongresového centra.

Do Prachatic přijíždí tým rádia Kiss - Roman Anděl, Michal Kavalčík a DJ Basslicker, aby vám přinesli neodolatelnou směs hudebních hitů, které znáte a milujete.

Mejdan roku v Prachaticích se uskuteční v úterý 7. května 2024, těsně před státním svátkem, takže se nemusíte obávat následujícího dne a můžete si večer užít naplno.

Sál se otevře již v 19:00, abyste si mohli zajistit ta nejlepší místa a ponořit se do atmosféry, která vás vrátí zpět v čase.

Vstupenky jsou již v předprodeji, tak neváhejte a zajistěte si své místo na této výjimečné akci. Cena vstupenky je 450,- Kč v předprodeji. Čeká vás večer plný energie, skvělé hudby a nezapomenutelných zážitků, které si budete pamatovat ještě dlouho po skončení.

Mejdan roku v Prachaticích - akce, kterou si nesmíte nechat ujít!

 

Podobné články

Škwor Sobě věrnej Tour

Škwor Sobě věrnej Tour

Zažijte jedinečný hudební zážitek na turné legendární rockové kapely Škwor, která se vydává oslavit svou novou desku "Sobě věrnej" 19. dubna 2024 do Budějc.

Zábava na Vodníku

Zábava na Vodníku

Užijte si hudbu, tanec, zábavu i gastronomické zážitky ve Vimperku. Restaurace a hotel Vodník pro vás pravidelně připravuje i kulturní akce.

Walda Gang & Tlustá Berta v Písku

Walda Gang & Tlustá Berta v Písku

Čeká vás skvělý rockový večer plný energie a nezapomenutelných riffů. Na jednom pódiu se setkají dvě legendární české kapely už 26. dubna 2024 v Písku.

Pokáč v Budějcích

Pokáč v Budějcích

Pokáč, oblíbený písničkář známý svými chytlavými melodiemi a inteligentními texty, se vrací do srdce Jižních Čech. Nezmeškejte jeho koncert 30. května 2024 v MC Fabrika.

Kam vyrazit na TRHY?

Kam vyrazit na TRHY?

Nevadí vám ráno si přivstat, abyste si koupili křupavé pečivo nebo čerstvou zeleninu? Máme pro vás tipy na trhy a jarmarky v jižních Čechách.

Koncert filmové hudby

Koncert filmové hudby

Pro milovníky filmové hudby se v sobotu 11. května od 19:00 v Třeboni chystá nezapomenutelný večer.