Malinové slavnosti

Užijte si nezapomenutelnou neděli plnou chutí a vůní na 9. ročníku Malinových slavností, který se koná 28. července 2024 v idylickém prostředí farské zahrady v Malenicích.

Těšte se na rodinnou akci s bohatým programem a skvělou atmosférou. Jarmark s malinovými výrobky, dílničky pro děti, hudební program, spousta dobrého jídla a pití.

Malinové slavnosti jsou v neděli 28. července 2024 od 9:00 do 13:00 na farské zahradě v Malenicích.

Přijďte ochutnat vše, co se dá z malin vykouzlit – od osvěžujících šťáv, přes domácí marmelády až po sladké dezerty. Tato slavnost je skvělou příležitostí k objevování nových chutí a užívání si letní atmosféry s rodinou a přáteli.

Malenice po roce zase ožijí pouťovkou. Malinové slavnosti jsou v Malenicích tradicí a nabízí pestrý doprovodný program pro děti i dospělé. Nechte se pohltit kouzlem malin v krásné zahradě.

Vstupné je zdarma.

 

Na Malinových slavnostech můžete navštívit i stánek se skvělými sirupy našeho oblíbeného třeboňského obchodu Bylinky od Světa.

Podobné články

ZOO Dvorec. Příběh zvířecí říše.

ZOO Dvorec. Příběh zvířecí říše.

Nádherná přírodní ZOO Dvorec otevírá své brány pro malé i velké objevitele. Objevte místo, kde divoká příroda a vzácné druhy zvířat tvoří dokonalou harmonii.

Kulturní léto na Pískovně

Kulturní léto na Pískovně

Připravte se na nezapomenutelný zážitek v srdci jižních Čech. Veselské pískovny se o letos promění v oázu kultury, zábavy a relaxace. Užijte si letní program od června do září 2024.

Jóga v parku

Jóga v parku

Hledáte způsob, jak se naladit na vlnu relaxace a zároveň udělat něco pro své tělo? Přijďte si zacvičit jógu na čerstvém vzduchu v červenci a srpnu ve Vimperku a na Javorníku.

Czech Repubrick Lego v Blatné

Czech Repubrick Lego v Blatné

Ať už jste malí nebo velcí, výstava Czech Repubrick vás nadchne svou neuvěřitelnou škálou modelů a aktivit až do 26. října 2024 v Blatné.

The Culture Festival

The Culture Festival

Pro všechny milovníky hudebního umění a kultury, máme skvělý tip na akci v Budějcích. Máte plán na víkend 20.-21. července 2024?

Co se děje v Hamru?

Co se děje v Hamru?

Restaurace a penzion Hamr pro vás má i tento rok několik akcí na kterých si užijete dost zábavy s rodinou, partnerem i přáteli.