Staňte se hvězdou jihočeské gastronomie v našem gastro-vyhledávači.

Hledáte způsob, jak upozornit na svůj gastro-podnik a přilákat více návštěvníků? Využijte náš gastro-vyhledávač a dopřejte našim čtenářům další kulinářské zážitky.

Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí naší rostoucí komunity milovníků dobrého jídla a pití. Jsme webový portál, který denně inspiruje a motivuje čtenáře k objevování skrytých kulinářských pokladů jižních Čech.

A právě nyní otevíráme dveře pro všechny restaurace, kavárny, vinárny, bary, cukrárny, pivovary a další gastro-podniky, které chtějí být vidět a zaujmout. Několikrát do týdne nám chodí zprávy od našich čtenářů, abychom naši nabídku rozšířili o další skvělé tipy. Přejeme si splnit očekávání a zároveň si zachovat vysokou úroveň kvality, kterou na našem webu aktuálně prezentujeme.

Zapojte se do našeho projektu a získejte přístup k unikátnímu gastro-vyhledávači, který vám pomůže zvýšit viditelnost vašeho podniku mezi lidmi, kteří hledají nové gastronomické zážitky. Navíc vám nabízíme propagaci na našem Facebooku Akce NA JIHU, kde máme fanoušky toužící po nových tipech a inspiraci.

Nečekejte a staňte se součástí příběhu jihočeské gastronomie.

Pro více informací o možnostech spolupráce nás kontaktujte na emailu redakce@akcenajihu.cz nebo si vyplňte tento formulář, a my se vám určitě ozveme.

Tým Akce NA JIHU