Windy opening

Windy Point v Černé v Pošumaví promění v ráj plný zábavy a nezapomenutelných zážitků pro celou rodinu už 31. května 2024.

Přijďte na originální otvíračku spojenou s tradičním dětským dnem, který bude i letos nezapomenutelným dobrodružstvím. Windy Point je skvělým míste pro sport i relax a jistě vás nadchne svými možnostmi. Navštivte koktejlový bar nebo bistro přímo u Lipna. 

V pátek 31. května 2024 přijďte na Windy opening s partou přátel nebo s celou rodinou. Zábavu si v Černé v Pošumaví užije každý.

Kouzelná atmosféru plná hravosti a exotických překvapení, která vaše děti naprosto nadchne. Windy opening nabídne nejenom zábavu, ale i inspirativní zážitky pro malé objevitele. Nechte se unést na vlně fantazie a prožijte den, na který budete vzpomínat ještě dlouho.

Windy Opening vás a vaše ratolesti srdečně zve na exotický dětský den, který se uskuteční 31. května 2024 v prostorách Windy Point v Černé v Pošumaví.

Podobné články

Kam vyrazit na TRHY?

Kam vyrazit na TRHY?

Nevadí vám ráno si přivstat, abyste si koupili křupavé pečivo nebo čerstvou zeleninu? Máme pro vás tipy na trhy a jarmarky v jižních Čechách.

Techtle Mechtle travesti revue

Techtle Mechtle travesti revue

Zažijte nevšední divadelní zážitek s Techtle Mechtle revue, která přichází s novou show "All inclusive Bibione". Termíny travesti show na jihu Čech jsou od 24. března do 15. října 2024.

MINT Market

MINT Market

Designový MINT Market proběhne i letos v jihočeských městech od 4. května do 14. prosince 2024.

Fler jarmark v Písku

Fler jarmark v Písku

Další skvělá akce na kterou vás srdečně zve Centrum kultury města Písek a Miss Papaver. V sobotu 11. května 2024 se koná kreativní Fler jarmark.

Mejdan roku v Prachaticích

Mejdan roku v Prachaticích

Připravte se na nezapomenutelnou noc plnou tance a hitů, které formovaly hudební scénu 90. let a přijďte 7. května 2024 do Kongresového centra.

Widle ve Svaté Máří

Widle ve Svaté Máří

Připravte se na nezapomenutelný večer plný energie a skvělé rockové hudby už 26. dubna 2024 ve Svaté Máří nedaleko Vimperka.