Widle ve Svaté Máří

Připravte se na nezapomenutelný večer plný energie a skvělé rockové hudby už 26. dubna 2024 ve Svaté Máří nedaleko Vimperka.

Ponořte se do světa silných kytarových riffů a nezastavitelného rytmu, který vás donutí zapomenout na všední dny díky rockové kapele Widle.

Už v pátek 26. dubna 2024 pro vás v Hostinci u Koryta ve Svaté Máří od 20:00 ožijí legendární rockové hity spolu s novinkami, které dokazují, že rock'n'roll je stále živý a šlape jako dobře naladěná kytara. Nechte se unést atmosférou, kde hudba, pivo a skvělá společnost tvoří dokonalý mix pro nezapomenutelný zážitek.

Večer plný rockové nálady s kapelou Widle, který vám Hostinec u Koryta nabídne, bude jedním z těch, na které se nezapomíná.

Přijďte si užít akci, která vás nabije energií na celé týdny dopředu.

 

Podobné články

Zábava na Vodníku

Zábava na Vodníku

Užijte si hudbu, tanec, zábavu i gastronomické zážitky ve Vimperku. Restaurace a hotel Vodník pro vás pravidelně připravuje i kulturní akce.

Škwor Sobě věrnej Tour

Škwor Sobě věrnej Tour

Zažijte jedinečný hudební zážitek na turné legendární rockové kapely Škwor, která se vydává oslavit svou novou desku "Sobě věrnej" 19. dubna 2024 do Budějc.

Walda Gang & Tlustá Berta v Písku

Walda Gang & Tlustá Berta v Písku

Čeká vás skvělý rockový večer plný energie a nezapomenutelných riffů. Na jednom pódiu se setkají dvě legendární české kapely už 26. dubna 2024 v Písku.

Pokáč v Budějcích

Pokáč v Budějcích

Pokáč, oblíbený písničkář známý svými chytlavými melodiemi a inteligentními texty, se vrací do srdce Jižních Čech. Nezmeškejte jeho koncert 30. května 2024 v MC Fabrika.

Kam vyrazit na TRHY?

Kam vyrazit na TRHY?

Nevadí vám ráno si přivstat, abyste si koupili křupavé pečivo nebo čerstvou zeleninu? Máme pro vás tipy na trhy a jarmarky v jižních Čechách.

Koncert filmové hudby

Koncert filmové hudby

Pro milovníky filmové hudby se v sobotu 11. května od 19:00 v Třeboni chystá nezapomenutelný večer.