Třeboňský čtyřlístek

Připravte se na nevšední výzvu, která otestuje vaši vytrvalost a lásku k přírodě o víkendu 6.-7. dubna 2024 v Třeboni.

"Třeboňský čtyřlístek" je skvělá akce spočívající v 100 km pěší turistice rozdělené do čtyř 25 km tras. Start i cíl každé etapy je na stejném místě – parkoviště pod rybníkem Svět, což vám umožní pohodlně si doplnit zásoby, odpočinout si nebo třeba vyměnit obuv.

Akce se uskuteční o víkendu 6.-7. dubna 2024, sraz účastníků je v sobotu v 6:00 ráno na parkovišti pod rybníkem Svět v Třeboni.

Představte si pocit, když po 24 hodinách chůze překročíte cílovou čáru. Nezáleží na tom, zda se rozhodnete zdolat celých 100 km, nebo si vyberete jen některé z tras. Každý krok je krokem k osobnímu vítězství. 

Tato akce na jihu Čech je výzvou pro každého, kdo chce strávit den plný pohybu v krásné třeboňské krajině. Přijďte si užít den plný pohybu, překonávání vlastních limitů a krásné přírody.

 

Podobné články

Skautská pouť

Skautská pouť

Zapojte se do skautského dobrodružství na Sokoláku v Českých Budějovicích 20. dubna 2024.

Písecký víkend módy a designu

Písecký víkend módy a designu

Pro všechny milovníky módy a designu se v Písku připravuje jedinečná událost roku. Už 17. a 18. května 2024 si užijete dny plné elegance i inspirace.

Travelcon

Travelcon

Nenechte si ujít Travelcon, který se koná 18. a 19. dubna 2024 v Českých Budějovicích a objevte trendy turismu.

ZOO Dvorec. Příběh zvířecí říše.

ZOO Dvorec. Příběh zvířecí říše.

Nádherná přírodní ZOO Dvorec otevírá své brány pro malé i velké objevitele. Objevte místo, kde divoká příroda a vzácné druhy zvířat tvoří dokonalou harmonii.