Písecký víkend módy a designu

Pro všechny milovníky módy a designu se v Písku připravuje jedinečná událost roku. Už 17. a 18. května 2024 si užijete dny plné elegance i inspirace.

Těšte se na neopakovatelnou přehlídkou udržitelnosti, módy a designu. Písecký víkend módy a designu je skvělou příležitostí objevit nové trendy, podpořit lokální tvůrce a inspirovat se v oblasti udržitelné módy.

PÍSECKÝ VÍKEND MÓDY A DESIGNU 17.-18. KVĚTNA 2024

Písecký víkend módy a designu nabídne místním i návštěvníkům z celé republiky jedinečnou módní přehlídku udržitelných módních značek, designérů a design market složený z kvalitních výběrových produktů.

Páteční módní přehlídka v kulturním domě v Písku nemá, díky své jedinečné koncepci, obdoby. Ve svébytných blocích se divákům odprezentuje tvorba módních značek tvořících na udržitelných principech. Ambasadorkami letošního ročníku jsou vítězka StarDance Darija Pavlovičová a herečka Natálie Halouzková.

Písecký víkend módy a designu je oslavou české módy, udržitelné výroby a poctivého řemesla. Funguje na principech vzájemné pomoci a spolupráce v rámci české designové scény.

Program:

Fashion show - módní přehlídka:

17. května 2024 od 19:30 v Kulturním domě, vstupné v předprodeji 500 Kč, na místě 650 Kč.
Těšit se můžete na kolekce Zóltána Tótha, On The Boat, Josefíny Bakošové, Dominika Navrátila a značek Big Bros., Jamie Collection a Machač.

Design market:

• 18. května 2024 – od 10:00 do 20:00 – prostor Palackého sadů, vstup zdarma
Na trhu budou k vidění a zakoupení kvalitní oděvy, módní doplňky, přírodní kosmetika, svíčky, mýdla, dekorace, hračky a mnohé další.

Předprodej vstupenek na módní přehlídku k zakoupení zde.

Podpořte akci a zároveň si udělejte radost.

Na Hithit najdete vouchery, kterými můžete podpořit tento skvělý projekt udržitelnosti. Nákupem voucheru získáte nejen dobrý pocit ale i produkt za zvýhodněnou cenu, který vám vykouzlí úsměv na tváři.

Užijte si víkend plný inspirace, elegance a kreativity. Písecký víkend módy a designu se koná v produkci Agentury Verona ve spolupráci s Centrem kultury města Písek a je podporován městem Písek.

Podobné články

Skautská pouť

Skautská pouť

Zapojte se do skautského dobrodružství na Sokoláku v Českých Budějovicích 20. dubna 2024.

Travelcon

Travelcon

Nenechte si ujít Travelcon, který se koná 18. a 19. dubna 2024 v Českých Budějovicích a objevte trendy turismu.

ZOO Dvorec. Příběh zvířecí říše.

ZOO Dvorec. Příběh zvířecí říše.

Nádherná přírodní ZOO Dvorec otevírá své brány pro malé i velké objevitele. Objevte místo, kde divoká příroda a vzácné druhy zvířat tvoří dokonalou harmonii.

Setkání koloběžkářů

Setkání koloběžkářů

Připravte se na dobrodružství, jaké jste ještě nezažili! Setkání koloběžkářů "Rusalka a pět trpaslíků" se uskuteční 27. dubna 2024 v kempu Rusalka u Týna nad Vltavou.