Jak chutná stará škola BBQ? Zažijte atmosféru a kulturu Texasu s Woodsman Burger & Grill kdekoliv chcete.

Ten kouř, oheň, tuk a pivo... Stará škola BBQ, která dává grilování a chuti burgerů jinou podobu.

Woodsman Burger & Grill není tou restaurací, kterou můžete navštívit jen na jednom místě. Skvělé jídlo v tomhle foodtrucku si můžete dát na několika místech a to nejen v jižních Čechách. Nebo si dokonce můžete Woodsmana objednat na svou vlastní akci, kde vám zajistí nevšední grilovací zážitek.

Začalo to už před dvaceti lety, kdy současný majitel Woodsman Burger & Grill jezdil jako malý se svými rodiči, kteří zajišťovali občerstvení na různých akcích. Časem vymyslel, jak spojit práci, která ho bavila, s pokrmy, které mu chutnají. Po návštěvě Texasu se všechno vyjasnilo. Nejen kvalita a čerstvost, ale hlavně ta atmosféra grilování a kultura. To je to, čemu říká stará škola BBQ, ten kouř, oheň, tuk a pivo. Všude tam, kde je to jen trochu možné vám Woodsman Burger & Grill udělá z grilování zážitek. Možná si budete dokonce připadat jako doma na zahradě na grilovačce s přáteli. Pochutnáte si na kvalitním jídle a užijete si pravý gurmánský zážitek.

Ochutnejte burgery, steaky nebo žebírka připravovaná na uhlí. Mezi speciality patří určitě bizoní a klokaní burgery.

Příprava jídla začíná objednávkou. Vždy se každá porce připravuje od základů, čerstvá a z kvalitních surovin. Maso má vždy chuť masa, není nijak kořeněné. O ostatní chutě v burgeru se postarají další suroviny jako slanina, sýr i zelenina a především vlastní omáčky a salsy. Recepty jsou samozřejmě tajemstvím šéfkuchaře.

Žádnou vegetariánskou a veganskou variantu burgeru ve Woodsman Burger & Grill nenajdete, ale to vám bude jasné okamžitě. Vůně grilovaného masa z foodtrucku je fantastická a snad všechny milovníky masa v okolí dovede do jasného cíle.

Woodsman Burger & Grill sice jezdí na akce především v létě, ale ani po zbytek roku nepřijdete o tento zážitek. Občas vás může překvapit i v jedné z jihočeských ulic, kterou denně procházíte.

Zajímá vás, kam se chystá Woodsman Burger & Grill? Máme pro vás pár událostí u kterých rozhodně nebude chybět.

1. dubna Velikonoční pekání Prachatice
26.-28. dubna
Burger Street festival Plzeň
3.-5. května
Burger Street festival ČB
31. května - 2. června
Burger Street festival Třebíč
6. června
Husinecké slavnosti
8. června v areálu Hospůdky na Ostrově Na Podskalí ve Strakonicích - Výročí založení Teplárna Strakonice a.s.
14.-16. června  Burger Street festival Teplice
21.-23. června
Burger Street festival Tábor
28.-29. června
Slavnosti Zlaté stezky Prachatice
28.-30. června Burger Street festival Jihlava
2.-4. srpna Burger Street festival Karlovy Vary
23.-25. srpna Burger Street festival Mladá Boleslav
30. srpna -1. září Burger Street festival Plzeň
6.-8. září
Burger Street festival ČB (Géčko)

 

Podobné články

Zábava na Vodníku

Zábava na Vodníku

Užijte si hudbu, tanec, zábavu i gastronomické zážitky ve Vimperku. Restaurace a hotel Vodník pro vás pravidelně připravuje i kulturní akce.