Harlej ve Lnářích

Připravte se na nezapomenutelný večer plný rockové energie a známých textů skupiny Harlej už 5. dubna 2024 ve Lnářích.

Legendární česká rocková skupina Harlej přichází na scénu s navazujícím turné „Zatím je to dobrý II.“, které představuje jejich zbrusu nové album. Po úspěšné podzimní části turné, která fanoušky naprosto nadchla, se nyní můžete těšit na další porci skvělé hudby. Kromě nových hitů z nového alba, na vás čekají i dobře známé klasiky, které si znovu zamilujete.

Harlej „Zatím je to dobrý II. Tour“

Nezmeškejte unikátní příležitost být součástí této hudební události, která oživí KD Lnáře u Blatné. Přijďte se bavit a načerpat novou energii v pátek 5. dubna 2024.

Dveře se KD se vám otevřou v 19:30, abyste si mohli vychutnat autogramiádu a atmosféru před samotným startem koncertu v 21:00.

Rocková skupina Harlej je známá svým jedinečným vystupováním a schopností vtáhnout publikum do světa rockové hudby. Čeká vás večer plný zábavy, energie a nezapomenutelných hitů, které prostě musíte zažít na vlastní kůži.

Vstupenky jsou již k dispozici v síti Ticketstream a také v Hotelu Na Panské ve Lnářích, tak neváhejte a zajistěte si své místo.

 

 

Podobné články

Škwor Sobě věrnej Tour

Škwor Sobě věrnej Tour

Zažijte jedinečný hudební zážitek na turné legendární rockové kapely Škwor, která se vydává oslavit svou novou desku "Sobě věrnej" 19. dubna 2024 do Budějc.

Zábava na Vodníku

Zábava na Vodníku

Užijte si hudbu, tanec, zábavu i gastronomické zážitky ve Vimperku. Restaurace a hotel Vodník pro vás pravidelně připravuje i kulturní akce.

Walda Gang & Tlustá Berta v Písku

Walda Gang & Tlustá Berta v Písku

Čeká vás skvělý rockový večer plný energie a nezapomenutelných riffů. Na jednom pódiu se setkají dvě legendární české kapely už 26. dubna 2024 v Písku.

Pokáč v Budějcích

Pokáč v Budějcích

Pokáč, oblíbený písničkář známý svými chytlavými melodiemi a inteligentními texty, se vrací do srdce Jižních Čech. Nezmeškejte jeho koncert 30. května 2024 v MC Fabrika.

Kam vyrazit na TRHY?

Kam vyrazit na TRHY?

Nevadí vám ráno si přivstat, abyste si koupili křupavé pečivo nebo čerstvou zeleninu? Máme pro vás tipy na trhy a jarmarky v jižních Čechách.

Koncert filmové hudby

Koncert filmové hudby

Pro milovníky filmové hudby se v sobotu 11. května od 19:00 v Třeboni chystá nezapomenutelný večer.