Chilli fest v Budějcích

Připravte se na nezapomenutelnou chuťovou výpravu s Chilli festem v Českých Budějovicích, který se uskuteční 25. května 2024 v MC Fabrika.

Chilli market, soutěže v pojídání pálivých výrobků, ochutnávky ohnivých dobrot či rozmanitá teplá i studená kuchyně, to vše vás čeká na tomto jedinečném festivalu. Nejenže se můžete těšit na bohatou nabídku chilli produktů od renomovaných prodejců, ale také na klubový bar, který bude otevřen po celou dobu akce.

Užijte si chilli sobotu 25. května 2024 na Chilli Festu v Budějcích pod širým nebem na nádvoří MC Fabrika.

Tento festival, pořádaný ve spolupráci s pražskou partou Plechová Huba, vám přinese pikantní požitek a skvělou příležitost pobavit se s lidmi, kteří ocení chilli atmosféru.

Večerní program odstartuje v 19:00 moderovanou soutěží v pojídání pálivých dobrot, kde na vítěze čekají lákavé věcné ceny. Zápisné do soutěže činí 250,- Kč s možností přihlášení předem na emailu . Vstup na festival je stanoven na 100,- Kč.

Těšte se na dobroty od prodejců jako jsou LAKYHO OMÁČKY, HAZMAT FOOD, CHILLI OMÁČKY PALÍTO, a dalších, kteří slibují bohatý výběr pro každého příznivce pálivých chutí. Chilli Fest v Budějcích se rychle blíží – nenechte si ujít tuto vzrušující příležitost prožít den plný pikantních chutí a zábavy.

 

Podobné články

Street Food Festival v Třeboni

Street Food Festival v Třeboni

Zapomeňte na klasické restaurační posezení a vydejte se objevovat lahůdky pod širým nebem do Třeboně 4. května 2024.

Zábava na Vodníku

Zábava na Vodníku

Užijte si hudbu, tanec, zábavu i gastronomické zážitky ve Vimperku. Restaurace a hotel Vodník pro vás pravidelně připravuje i kulturní akce.