Caffé Grande v Blatné. Ráj pro milovníky kávy i pro děti.

Možná už z doslechu víte o té výtečné kávě s oříškovou pěnou nebo vás zaujal koutek plný zábavy pro vaše děti? Navštivte Caffé Grande v Blatné.

Prostornou kavárnu se stylovým interiérem Caffé Grande najdete na náměstí Míru v historickém centru Blatné nedaleko kostela a zámku.

Pochutnat si můžete na vyhlášené kávě, domácí zmrzlině a poctivých dezertech.

Káva s oříškovou pěnou, jemné a krémové cappuccino nebo latte. Výběr pražírny, správně namletá káva a její samotná příprava. Všechno jde ruku v ruce, a proto jste možná o Caffé Grande už slyšeli. Lidé si totiž právě tu skvělou kávu oblíbili. Stejně tak vyhlášená je i domácí zmrzlina, která je vyráběna podle italského receptu. Ze zmrzlin si můžete objednat také výborný shake na osvěžení nebo ochutnat domácí limonádu. Na zahřátí se hodí luxusní sypaný čaj, domácí zázvorový čaj, svařák, punč nebo máte na výběr z několika druhů horkých čokolád, které jsou přes zimu také hodně oblíbené.

Máte chuť na tradiční kremrole a věnečky nebo chcete ochutnat mechový dort?

Většina dezertů, které uvidíte v bohaté nabídce Caffé Grande, jsou domácí výroby. Vybrat si můžete z vitríny hned několik druhů dezertů ke kávě a nebo si objednejte celý dort na svou oslavu. Čokoládový, karamelový, ovocný, piškotový, s polevou nebo želatinou. Nechte si upéct dort podle vlastních přání.

V zimě jsou v nabídce i různé svačinky, které si můžete vzít s sebou.

Caffé Grande je i rájem pro děti, které se mohou snadno zabavit v dětském koutku.

Skluzavka a hrad je zaujme hned, mohou se také zabavit na houpačce a nebo si pohrát s legem. Pro ty menší děti jsou tam také křesílka a nebo matrace. Rodiče si mohou dát kávu u vedlejšího stolu, kde budou mít děti pod dohledem a přitom si užijí chvilku pro sebe. Prostor kavárny i dětského koutku je perfektní pro dětskou oslavu. Domluvte si termín oslavy narozenin nebo dětské párty a užijte si společně s dětmi den plný zábavy.

Vychutnejte si sladké gastronomické zážitky a ochutnejte domácí zmrzlinu v Caffé Grande.

Podobné články

Skautská pouť

Skautská pouť

Zapojte se do skautského dobrodružství na Sokoláku v Českých Budějovicích 20. dubna 2024.

Zábava na Vodníku

Zábava na Vodníku

Užijte si hudbu, tanec, zábavu i gastronomické zážitky ve Vimperku. Restaurace a hotel Vodník pro vás pravidelně připravuje i kulturní akce.